סגירת חורף היא למעשה פתרון הצללה אשר מאפשר לקבל בתקופת החורף מרחב נוסף. שמדובר על סגירות חורף בבניין  מגורים מדובר למעשה על פתרון הצללה עם קירוי שטח מרפסת חיצוני בחורף שניתן לפרק אותו מתי שרוצים.

כיצד בונים סגירות חורף בבניין מגורים?

על מנת לבנות סגירות חורף בבניין מגורים חשוב שהסגירה תהיה מחומר אלחלד ותכלול חלונות זכוכית שיגנו עלינו מפני הגשמים. סגירה אשר בנויה מחומר פלדה או עץ בעובי ובגודל חייבת להיות בהתאם לשטח הנתון של סגירת החורף. את המתכת מחברים אל שלד הפלדה בהתאם לגודל שאנו רוצים את סגירת החורף שלנו, ולאחר מכן הקמת השלד יש לצבוע את המתכות בצבעי אל חלד איכותיים. כמו כן, חשוב לכסות את הקירות בזכוכית או בכיסוי שמשונית מרושתת אשר עשויה מרשת פוליאסטר במיוחד אם מדובר על בתים פרטיים בשטח הגינה עצמה או במסעדות ובתי קפה.

מדוע יש צורך לעשות סגירות חורף בבניין מגורים?

סגירות חורף בבניין מגורים לרוב מבוצעת במסגרת פרויקט שיפוץ בניין נועדו על מנת להגן על מקומות פתוחים מפני פגיעות מזג האוויר במיוחד בתקופת החורף. באמצעות סגירות חורף בבניין מגורים ניתן להגן על הבניין שלנו בין אם זה באמצעות סגירת חורף קבוע אשר בנויה ממתכת או אלומיניום או סגירת חורף פשוטה יותר אשר עשויה מבדים. הסגירה עצמה יכול להיות מתאימה עד מאוד למפרסות, פרגולות, גינות ועוד. במידה ותדרכו לבצע סגירת חורף לבניין מגורים שכוללת חלונות זכוכית תצרכו לקבל היתר בניה. מעבר לכך, סגירת חורף עם אלומיניום לוקחת זמן רב יותר ודורשת עבודה מורכבת יותר ביחס לסגירה מבדים. באמצעות סגירת חורף בבניין מגורים תוכלו ליהנות משטח הבניין לאורך כל השנה ובמיוחד בעונת החורף הגשומה.

 

אולי יעניין אותך גם:

 

אילו סוגי סגירות חורף קיימים?

ישנם כמה סוגי סגירות חורף לבניין מגורים: סגירת חורף ממתכת או אלומיניום וסגירת חורף מבדים.

סגירת חומר ממתכת או אלומיניום– היא סגירה חזקה יותר ויציבה מאשר סגירה בבדים. באמצעות סגירה זאת אשר אורכת זמן רב תצטרכו לבקש היתר בנייה על מנת שניתן יהיו לבצע בבניין סגירת חורף. הסגירה עצמה כוללת בין היתר חלונות מזכוכית או מחומרים אחרים והיא מחזיקה לאורך שנים רבות. את סגירת חורף זאת תוכל תמיד לפרק ולהרכיב מחדש מתי שאתם רוצים.

סגירה באמצעות בדים– סגירה פשוטה יותר שלא עולה יקר מדי היא סגירה מבדים. באמצעות בדים תוכלו לסגור את בניין המגורים שלכם מפני מזג האוויר בין אם זה בחורף מפני הגשמים או בקיץ מפני החום.

איזו סגירת חורף עדיפה יותר?

אם אתם רוצים סגירה חזקה ועמידה לאורך זמן כדאי לכם לבחור סגירת חורף במתכת או אלומיניום, אך קחו בחשבון שתצטרכו היתר בנייה. במידה ואתם רוצים סגירה יותר זולה אשר אינה דורשת היתר בנייה סגירת חורף מבדים תתאים לכם מאוד. סגירה מבדים מתאימה גם לבתים פרטיים שיש בהם גינה.