חימום מסעדות, בתי קפה ופאבים - פטריית חימום פתרון מושלם

חימום מסעדות, בתי קפה, פאבים, אזורי עישון, גני אירועים וכל אזורי הבילוי למיניהם.

התנורים המיוחדים שלנו הינם האלטרנטיבה המושלמת ומוצלחת הרבה יותר מאותן פטריות חימום הנפוצות אך המסורבלות, מזהמות והיקרות מאוד בתפעולן.

התנורים מתאימים לחימום בסגירות חורף ובאזורי ישיבה בחוץ או מתחת לשימשיות ומחממים ביעילות רבה ומיידית את הסביבה הקרובה אליהם הם מופנים.את התנורים ניתן לתלות בקלות על הקיר או לחברם למתקן חימום נייד המותאם להם ובכך לחמם אזורים ספציפיים על פי דרישה ותוך חסכון גדול מאוד של אנרגיה.

(לחץ למעבר לגלריית התמונות של חימום מסעדות ובתי קפה)

חשוב ביותר! כיסוי הוצאות הרכישה: עלות ההפעלה הנמוכה כל כך ביחס לעלות הנדרשת להפעלת פטריית גז, תורמת לכך שכעבור מספר חודשי הפעלה, החיסכון בהפעלת התנורים עולה על הוצאות רכישת התנורים!!

היתרונות של התנורים על פני חימום על ידי פטרית חימום הפועלת על גז (פטריית גז):

1. עלות הפעלה: עלות הפעלת תנור פג-חום הינו 1 ש"ח כולל מע"מ לשעה וזאת לעומת עלות של 6-12 ש"ח (!) לשעת הפעלת פטריית חימום גז.

 

2. נצילות אנרגיה ועלויות: התנורים משפיעים מיידית ולכן אין צורך להפעילם מראש אלא מיד כשהחום נדרש וזאת לעומת פטריית חימום אותה יש להפעיל מראש על מנת שתספיק לחמם את הסביבה הקרובה לה. ההפרשים בנצילות האנרגיה יכולים להגיע לכמה עשרות אחוזים לטובת התנורים.

 

3.נוחות תפעול: התנורים מתחברים באופן ישיר לשקע ישראלי חד פאזי ואינם דורשים כל הכנה וזאת לעומת השימוש המסורבל של פטריית גז במסגרתו נדרשים להחליף בלון את ל15-20 שעות הפעלה.

 

4. מקום אחסון: למרות עוצמת החימום המרשימה של התנורים, גודלם הפיזי קטן והם ניתנים לאחסון בקלות, ללא צורך בהכנת מקום אחסון גדול וזאת לעומת פטריית חימום גז הגדולה והמסורבלת אשר תופסת מקום רב באחסון.

 

5. איכות הסביבה: התנורים פועלים על חשמל וניצולת האנרגיה שלהם מקסימאלית, אינם מזהמים ואינם יוצרים כל תוצר לוואי של פעולתם וזאת לעומת פטריית הגז אשר לצורך החימום, צורכת ושורפת כמויות גדולות של גז מזהם ויוצרות אדים רעילים.

 

6. בטיחות הפעלה: התנורים בטוחים ביותר ובהפעלתם אינם יוצרים להבות אשר עלולות לגרום לשריפה וזאת לעומת פטריות חימום אשר פועלות על גז ואש בסביבת אנשים ו.. אין מה להוסיף.

 

7. מהירות השפעה: 90% מהחום מורגש תוך שנייה אחת (!) ושאת לעומת פטריי חימום שלאחר הפעלתה נדרשות מספר דקות עד שהיא מגיעה ליכולת החימום המקסימאלית שלה.
(לחץ על התמונה למעבר לגלריה)

 

 

 

 

   סגירות חורף לבתי קפה, מסעדות ופאבים

 

**השירותים הניתנים כוללים השכרת חימום או רכישת חימום.