חימום מרפסת עם גגון

תנורי הקוורץ אינפרה אדום, הינם הפתרון האופטימלי לחימום גגונים, כיוון שהם חסכוניים, עוצמתיים ואינם בולטים.

גגונים ידועים כמקום שקשה לחממם כיוון שהחללים הפתוחים סביבם מאפשרים לאוויר לחמוק החוצה. שיטות חימום מסורתיות לגגונים כגון מפזרי חום ותנורי גז נוטים להיות מגושמים, אינם חסכוניים ומזיקים לבריאותך שכן הם מערבלים את האבק שוב ושוב.

אנו מציעים מגוון תנורי אינפרה אדום איכותיים, שתוכננו להתגבר על הבעייתיות הקיימת בחימום שטח גגון או סוכך. תנורי האינפרה אדום אינם בולטים ועם זאת יעילים, חסכוניים ועוצמתיים. התנורים לחימום גגונים אינם מושפעים מרוחות, ועל ידי שימוש בטכנולוגית גלים קצרים אינפרה אדום מחממים אנשים או עצמים ישירות ולא את האוויר הסובב אותם, כך שסביבתם נותרת נעימה, רעננה ולא מחניקה.

גגונים נוטים להיות מקומות קטנים ואינטימיים ולכן רצוי שהתנור לא יסנוור את האנשים. לפג-חום יש מגוון של תנורים כפולים לגגונים  עם סנוור נמוך מאוד. את  התנורים ניתן להתקין מעל גובה העיניים, כך שאינם גוזלים את תשומת לב הנוכחים שכן הרפלקטורים הזהובים בתנורים סופגים חלק מן האור המוקרן מהם. כתוצאה מכך האנשים מתחת לגגון או השמשייה, אינם מושפעים מזיהום אור ויכולים להינות מחום התנורים המוקרן אליהם.

יתרונות תנורי חימום אינפרה אדום של פג-חום לחימום גגון:

  • תנורי הקוורץ של פג חום המיועדים לחימום גגונים משתמשים בטכנולוגיה חדשנית של גלים קצרים המאפשרת לחמם את האנשים או העצמים ישירות, כך שמתקבלת סביבה רעננה ונעימה.
  • מגוון תנורי האינפרה אדום האיכותיים שלנו משתמשים בטכנולוגית חימום שאינה מושפעת מרוחות ולכן אינה מאפשרת לאוויר החם לעלות ולהימלט מחוץ לשטח הפטיו או הגגון.
  • תנורי החימום שלנו הם בעלי סנוור נמוך כך שניתן למקמם בקלות מעל האנשים ולהותיר שטח פנוי נוסף מתחת לגגון או למרפסת.

קרא עוד בנושא סגירות חורף