חימום אזור חיצוני בברים

כחברה מובילה אנו מציעים תנורי אינפרה אדום לשימוש בשטחי החוץ של הבר. התנורים שלנו עוצמתיים וחסכוניים בחשמל ומהווים פתרון מושלם ויעיל לחימום שטחים חיצוניים בברים.

שטחי חוץ הם צורך הולך וגדל בברים ועסקים אחרים בתעשיית האירוח, ומעניקים ללקוחות חווית סביבה חיצונית  מרגיעה לבילוי חברתי ושתייה. לא רק ששטחים חיצוניים מגדילים את תפוסת הישיבה בבר בנוסף הם מגדילים את הכנסות הבר. לכן הפיכת אזור החוץ לאזור רגוע ומסביר פנים הינה בעל חשיבות עליונה. חברתנו מציעה מגוון תנורי אינפרה אדום לחימום שטחי חוץ בברים, יעילים מאוד בחודשים הקרים ביותר כאשר הטמפרטורות צונחות ומהירות הרוחות מתגברת.

תנורי החימום לשטחי חוץ משתמשים בטכנולוגיה החדשנית ביותר בגלי אינפרה אדום קצרים, כך שהחום הנפלט מהתנור אינו מושפע על ידי אוויר או רוח, אלא מוקרן ישירות על האנשים. התנורים אלגנטיים, בעלי דרוג IP ולכן חסינים מפגעי מזג האוויר ולכן מתאימים מאוד לשימוש בסביבת החוץ של הבר. להשגת נצילות אנרגטית יעילה וחסכון – ניתן להשתמש בתנורים בבוררי חום ומפסקי זמן.

התנורים הם פתרון מצוין לשטחי אירוח חיצוניים בברים ובפאבים  – הם איכותיים, דורשים תחזוקה מועטה ובנוסף לא נדרש חימום מראש של התנורים כיוון שהם מקרינים חום מידי .

לצפייה בסגירות חורף לעסקים