תקנון ומדיניות החזרות

מנהלי האתר: אתר פג-חום הינו אתר ברשת האינטרנט המשמש כמרכז מידע לכלל השירותים והמוצרים של החברה וכן בחלקו כחנות לחלק מהמוצרים והשירותים אותם מציעה החברה (חלק המוצרים. האתר מתופעל ע"י "פג-חום אביב בע"מ" ח.פ 513863555 ת.ד 23 תל עדשים 19315 ,אשר מוכרת משנת 1999, כל הזכויות לתכנים, לתוכנה והעיצוב הגרפי המופיעים באתר זה שמורות לפג-חום.

אופן הקנייה: רק חלק מהמוצרים והשירותים אותם מציעה החברה – ניתנים לרכישה דרך האתר. רשאי לקנות באתר כל אדם המחזיק כרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל או תאגיד רשום בישראל. באתר מוצעים למכירה פריטים ושירותים כשחלקם מלווים בתמונות, התמונות נועדו להמחשה בלבד.

איסוף עצמי : אנו מאפשרים לכלל לקוחותינו לבצע הזמנה באתר ולבוא לאסוף את המוצר , ניתן להגיע לאסוף את המוצר בתיאום הגעה מראש בלבד ולאחר שההזמנה שולמה באתר.

תשלום: התשלום באתר מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי, כאשר יש אפשרות לקנייה בתשלומים. פרטי כרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים, אם בכל זאת בחר המשתמש שלא למסור את פרטי כרטיס האשראי, אנו ניצור איתו קשר טלפוני בהקדם האפשרי כדי לקבל את פרטי כרטיס האשראי אך הדבר עלול לגרום לעיכובים במשלוח.

הכנת ההזמנה: כל הפריטים המוצגים באתר ושלידם מופיעה האפשרות לרכשם ישירות דרך האתר נמצאים במלאי שלנו וזמינים לאספקה תוך מספר ימים, במקרים חריגים בהם אזל פריט מהמלאי, אנו מתחייבים להודיע טלפונית ללקוח על כל חוסר בפריט ולסכם עם הלקוח את מועד משלוח הפריט החסר. יודגש כי בכל מקרה של אי המצאות פריט במלאי, תינתן ללקוח האפשרות לבטל הזמנתו ללא כל עלות.

משלוח: אנו שולחים את הפריטים לכל מקום בארץ, המשלוח נעשה באמצעות שרות של חברות שילוח או דרך דואר ישראל, מועדי האספקה המצויינים באתר מסתמכים על תקנון חברות השילוח ודואר ישראל ועל אחריותם וכפופים להמצאות הקונה בכתובת המשלוח בעת האספקה, לקונה אשר לא ימצא בביתו או משרדו תושאר הודעה ובה מספר הטלפון של מוקד חברת השילוח, לצורך תאום מחודש של מועד האספקה. מובהר שלקוח אשר בחר לקבל את המשלוח באמצעות דואר ישראל יקבל לביתו הודעה על דבר דואר הממתין לו בסניף הדואר הסמוך למקום מגוריו ועליו לקחת את דבר הדואר בעצמו ועל אחריותו. להנהלת פג-חום הזכות המלאה להחליט האם המשלוח יעשה באמצעות שרותי לוגיסטיקה של דואר ישראל או קבלני לוגיסטיקה ושילוח אחרים או באמצעות עובדי החברה. וכל זאת לפי שיקול דעתה הבלעדי.

משלוחים מיוחדים חלק ממוצרינו דורשים בשל גודלם ו/או משקלם תנאיי משלוח מיוחדים או יקרים יותר מאחרים. לכן, אנו שומרים לעצמנו את האפשרות לקבוע כי המשלוח של מוצרים כנ"ל יתאפשר רק בתנאים מיוחדים, אותם נציין בכל מקום רלוונטי.

ביטול עסקה רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר אנו נגבה ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך. את המוצרים יש להחזיר אל משרדינו ב- ת.ד 23 תל עדשים 19315 כאשר הוצאות המשלוח למשרדינו חלות על הקונה. דמי הביטול ייגבו רק בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה המוצר יוחזר על חשבון החברה.

אחריות למוצרים תינתן תעודת אחריות. האחריות של משרדיה לתקופה המוגדרת בתעודת האחריות או על החשבונית מיום הרכישה וזאת בתנאי שנעשה במוצר שימוש נכון וסביר, פריט שימצא לא תקין יתוקן או יוחלף בפריט זהה חדש או משומש בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של פג-חום. הוצאות המשלוח של הפריט הבלתי תקין יחולו על הלקוח והחזרתו אל הלקוח לא תחויב בדמי משלוח.

טעויות במפרטים על החברה מוטל נטל למסור מפרטים מדויקים של המוצרים. במקרים בהם תגלנה טעויות במפרטי המוצרים, על החברה לנקוט בכל הפעולות בכדי לתקן טעויות אלה.

משלוחים מיוחדים חלק ממוצרינו משלוחם דורשים בשל גודלם ו/או משקלם תנאיי משלוח מיוחדים או יקרים יותר מאחרים. לכן, אנו שומרים לעצמנו את האפשרות לקבוע כי המשלוח של מוצרים כנ"ל יתאפשר רק בתנאים מיוחדים, אותם נציין בכל מקום רלוונטי.

הצהרת פרטיות על מנת להשלים את הקנייה על הלקוח למסור את פרטיו האישיים, שם, שם חברה מס תעודת זהות או ח.פ כתובתו כתובת הדוא"ל ומספר כרטיס האשראי שברשותו, מובהר כי כל הפרטים הנמסרים מועברים אלינו כשהם מוצפנים אנו זקוקים לפרטים אלו כדי להשלים את הליך הקנייה לצורך משלוח הפריטים, חיוב כרטיס האשראי והנפקת החשבונית. אנו מתחייבים שלא להעבירם לצד שלישי, להוציא חברת האשראי .