תותח חימום

תותחי חימום שמשווקת חברת פג-חום הינם תותחי חימום הפועלים על ידי הקרנת חום באופן ישיר. הם מעולים לאירועים, לעסקים, מסעדות, מקומות בילוי וכל שהיה בו יש צורך לחמם על ידי תותח חימום.
תותחי חימום מוצבים בסביבה בה אנו מעוניינים לחמם. ניתן לכוון את עוצמתם על ידי דימר ייחודי השולט על עצמת החום שתותחי חימום יוצרים וכך לשלוט על התנאים הסביבתיים בהם אנו שוהים.
תותחי חימום מיוצרים באירופה וביחס לתותחי חימום המיוצרים בסין, מאופיינים באיכות חומרים משובחת, עמידות לאורך זמן, אמינות ויכולת לעבוד בתנאים קשים ללא בעיה.

 

יתרונות תותח חימום:

עלות הפעלה: עלות הפעלת כל תותח חימום נמוך מ- 1 ש"ח לשעה. לצורך השוואה: עלות הפעלת פטריית גז: 6-12 ש"ח (!) לשעת הפעלת פטריית גז.
נצילות אנרגיה ועלויות: תותחי חימום אותם מתקינים על המעמד הנייד משפיעים מיידית ולכן אין צורך להפעיל את תותחי חימום מראש אלא מיד כשהחום נדרש וזאת לעומת פטריית הגז אותה יש להפעיל מראש על מנת שתספיק לחמם את הסביבה הקרובה לה. ההפרשים בנצילות האנרגיה יכולים להגיע לכמה עשרות אחוזים לטובת תותחי חימום אשר חברת פג-חום משווקת.
נוחות תפעול: המעמד הנייד עליו מותקנים תותחי חימום מתחבר באופן ישיר לשקע ישראלי חד פאזי ואינו דורש כל הכנה וזאת לעומת השימוש המסורבל בפטריית הגז במסגרתו נדרשים להחליף בלון את ל15-20 שעות הפעלה.
מקום אחסון: המעמד עליו מותקנים תותחי חימום פריק וניתן לאחסון בקלות, ללא צורך בהכנת מקום אחסון גדול וזאת לעומת פטריית הגז הגדולה והמסורבלת אשר תופסת מקום רב באחסון.
איכות הסביבה: תותחי חימום פועלים על חשמל וניצולת האנרגיה שלהם מקסימאלית. תותחי חימום  אינם מזהמים ואינם יוצרים כל תוצר לוואי של פעולתם וזאת לעומת פטריית הגז אשר לצורך החימום, צורכת ושורפת כמויות גדולות של גז מזהם ויוצרות אדים רעילים.
בטיחות הפעלה: תותחי חימום בטוחים ביותר ובהפעלתם אינם יוצרים להבות אשר עלולות לגרום לשריפה וזאת לעומת הפטריות אשר פועלות על גז ואש בסביבת אנשים ו.. אין מה להוסיף.
מהירות השפעה: 90% מהחום אשר פולטים תותחי חימום מורגש תוך שנייה אחת (!) וזאת לעומת פטריית חימום שלאחר הפעלתה נדרשות מספר דקות עד שהיא מגיעה ליכולת החימום המקסימאלית שלה.
צלצלו עוד היום לחברת פג חום מצנן, מצננים ותהנו ותתחדשו